Przejdź do głównej zawartości

ABOUTMiło mi, że znalazłeś się na tej stronie. Nazywam się Karolina Goławska. Jestem dziewiętnastolatką, która ma wielkie marzenia, moją pasją są podróże, od dziecka interesuję się modą, i właśnie z nią wiążę swoją przyszłość. Pochodzę z Lubelszczyzny, z małego miasta o nazwie Łuków, dla znajomych oraz mojej rodziny jestem 'Karolem'. Jestem z natury gadatliwą osobą, która musi postawić na swoim.

Moje pierwsze kroki na blogu stawiałam już w 2013 roku, jednak dopiero w sierpniu 2015 zaangażowałam się w pracę i w tworzeniu własnej strony, założyłam go z chęcią dzielenia się swojego zdania, czy też pomysłami z ludźmi, którzy dzielą ze mną moją pasję. Na blogu znajdziecie posty o różnej tematyce: moda, uroda czy też lifestyle, jednak najbardziej skupiam się na tej 1 kategorii. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, a blog będzie ciekawy i poruszający różne tematy połączone ze stylizacjami.


Jeśli chce ktoś ze mną zostać na dłużej, zapraszam do subskrypcji.

Zainteresowani współpracą proszę o kontakt drogą e-mail kgolawska05@gmail.com 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

inspirade and to be inspired

m
'Teraz nie pora myśleć o tym, czego Ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz'
Ernest Hemingway 
*
W momencie, gdy zmieniła się pora roku liczyłam na to, że pogoda też zagości w moim mieście na stałe. Często są dni kiedy mogę rzucić kurtkę do szafy, i o niej zapomnieć, jednak jest więcej dni, gdy muszę założyć ciepłą kurtkę, i bluzę, i nie mogę zapomnieć o parasolu wychodząc na dwór. Każdy z nas liczył na dobrą pogodę, jednak mam nadzieję, że maj, będzie pięknym miesiącem pod względem pogody jak i też innych rzeczy, i wydarzeń! w maju kończę 20 lat, i będzie to dla mnie przełomowy moment, i w pełni muszę się zgodzić ze stwierdzeniem moich znajomych i rodziny, którzy przy składaniu życzeń urodzinowych z okazji  osiemnastki mówili mi, że czas po 18 jeszcze szybciej mija, i niestety, zgadzam się z tym. Doskonale pamiętam dzień przed moimi 18stymi urodzinami, jak i sam ten dzień, i okres, gdy obchodziłam tę święto, i nie wierzę, że za ponad miesiąc będę obchodzić j…

Hello

muzyka

"Świat jest taki, jakim Ty go widzisz, więc spójrz na niego inaczej, a twoje życie się zmieni."Troszkę się zmieniło, prawda? Zniknęły stare posty, wygląd jest inny, nawet nazwa uległa zmianie, bardziej identyfikuję się z "golawskarolina" niż z karolinaaag. Muszę przyznać, że początek roku był dla mnie przełomowym okresem, W pewnym momencie myślałam, że już na dobre skończyłam z blogowaniem, jednak to nie wychodzi z krwi, już kilkanaście tygodni temu pojawiła mi się myśl " a może jednak warto tu wrócić?", a więc jestem!

Dziękuję weheartite za zdjęcia!
facebookinstagram