Przejdź do głównej zawartości

inspiracje #1*

Halo, halo, jest tu ktoś, kto nie wyjechał i ma czas na przeglądanie internetu? Pogoda w moim mieście jest dość zmienna, jednak bywało gorzej, więc nie mogę narzekać. Raz ciepło, raz zimno, może sierpień będzie lepszym miesiącem pod względem pogody? Pod koniec lata wybieram się nad morze, i w tym roku niestety odpuszczam sobie woodstock, tak jak i odpuściłam opener'a. Serduszko bolało i boli, jednak są sprawy ważne, i ważniejsze, prawda? A ktoś został jeszcze bez większych planów na wakacje? 

*

Dzisiaj kolejny post z serii inspiracji, jednak bez podziału na kategorie, jak uważacie co jest modową przesadą? czy według was nie istnieje coś takiego jak "modowa przesada"? zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

*

Każdy z nas już słyszał o śmierci lidera zespołu Linkin Park Chester'a Bennington'a. Nie można jakkolwiek skomentować jego ostatniej decyzji, którą podjął. Został sklasyfikowany jako jeden z najlepszych wokalistów wszech czasów. Muzyka, którą stworzył zawsze będzie mi przypominała o pewnym okresie w moim życiu, który "na starość" będę wspominać ze łzami w oczach. 


20 lipca 2017

*

Komentarze

  1. życzę Ci, aby podczas Twojego wyjazdu nad morze pogoda dopisała w 100%
    wybrałaś świetne inspiracje, zdjęcia bardzo mi się podobają :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

summer2k17

Taco Hemingway
*
Od zawsze żałowałam, że nie urodziłam się w latach 90, kiedy każdy stawiał swoje pierwsze kroki z telefonem czy internetem. Moda była czymś w rodzaju wyrażania siebie, a każdy nie był sztucznym wytworem tego co dyskonty odzieżowe chcą sprzedać, kiedy każdy dotrzymywał słowa odnośnie spotkania, nie było telefonu, i nie można było zmienić umówionej godziny, i każdy musiał się wyrobić, kiedy to papierowa książka przeważała, a ebooki były czymś obcym, bo tego nie było. Kochałam modę lat 90, tak samo jak filmy, czy muzykę. Każdy z nas zna, lub kojarzy serial Beverly Hills 90210 czy Power Rangers, lub filmy takie jak Młode Wilki(największa miłość) czy Psy, niestety nasze pokolenie oglądało już tylko i wyłącznie powtórki, to teraz mam wrażenie, że właśnie tę przeszłość czuję teraz. Trochę przytłoczyła mnie nagonka na lata 90, i już nie inspiruję się nimi tak jak kiedyś, a wy jakie macie podejście do tego "trendu"? Dziękuję Marta Gruszczyńska - Fotografia
*
blouse…

inspirade and to be inspired

m
'Teraz nie pora myśleć o tym, czego Ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz'
Ernest Hemingway 
*
W momencie, gdy zmieniła się pora roku liczyłam na to, że pogoda też zagości w moim mieście na stałe. Często są dni kiedy mogę rzucić kurtkę do szafy, i o niej zapomnieć, jednak jest więcej dni, gdy muszę założyć ciepłą kurtkę, i bluzę, i nie mogę zapomnieć o parasolu wychodząc na dwór. Każdy z nas liczył na dobrą pogodę, jednak mam nadzieję, że maj, będzie pięknym miesiącem pod względem pogody jak i też innych rzeczy, i wydarzeń! w maju kończę 20 lat, i będzie to dla mnie przełomowy moment, i w pełni muszę się zgodzić ze stwierdzeniem moich znajomych i rodziny, którzy przy składaniu życzeń urodzinowych z okazji  osiemnastki mówili mi, że czas po 18 jeszcze szybciej mija, i niestety, zgadzam się z tym. Doskonale pamiętam dzień przed moimi 18stymi urodzinami, jak i sam ten dzień, i okres, gdy obchodziłam tę święto, i nie wierzę, że za ponad miesiąc będę obchodzić j…

Hello

muzyka

"Świat jest taki, jakim Ty go widzisz, więc spójrz na niego inaczej, a twoje życie się zmieni."Troszkę się zmieniło, prawda? Zniknęły stare posty, wygląd jest inny, nawet nazwa uległa zmianie, bardziej identyfikuję się z "golawskarolina" niż z karolinaaag. Muszę przyznać, że początek roku był dla mnie przełomowym okresem, W pewnym momencie myślałam, że już na dobre skończyłam z blogowaniem, jednak to nie wychodzi z krwi, już kilkanaście tygodni temu pojawiła mi się myśl " a może jednak warto tu wrócić?", a więc jestem!

Dziękuję weheartite za zdjęcia!
facebookinstagram